Pazartesi , 18 Şubat 2019
Anasayfa » Global E-Ticaret » Enterprise Ireland, İrlandalı perakendeciler için e-ticaret fonu başlatıyor

Enterprise Ireland, İrlandalı perakendeciler için e-ticaret fonu başlatıyor

İrlandalı işletmelerin büyümesine izin veren bir hükümet kuruluşu olan Enterprise Ireland, İrlanda’daki perakendecilerin çevrimiçi teklifini hızlandırmak ve rekabet güçlerini artırmak için bir e-ticaret fonu açtı. Geçen Çarşamba günü açılan 1,25 milyon avro fon altı hafta süreyle açık kalacak.

Enterprise Ireland, geçen hafta yapılan ilk aramanın açılışını açıkladı ve bu yeni program kapsamında ilk rekabetçi çağrı altında toplam 625 bin avro sağlandığını açıkladı. Fon 10 bin ila 25 bin avro arasında hibe verecek.

Retail Perakendecileri destekleyin ve rekabet gücünü artırın.

Örgüt, “Amaç, çevrimiçi perakendecilere rekabet güçlerini artırmak ve daha sonra işletmelerini özellikle uluslararası pazarlarda ölçeklendirmek için çevrimiçi satış yeteneklerini geliştirmek için desteklemektir.

“Perakende sektörü, İrlanda’nın ekonomik dokusunda büyük bir rol oynuyor. Pek çok perakendeci, çevrimiçi perakendenin büyümesi yoluyla kendi kapılarına giderek artan bir şekilde uluslararası rekabete maruz kalıyor. Bu nedenle, perakendecilerin aktif olarak daha geniş teklifler geliştirebilecekleri mekanizmaları sağlayarak İrlanda’daki perakende sektörünün sürekli büyümesini teşvik etmemiz gerekiyor ”dedi.

Perakende adasında bulunan ve perakende adası olan 20 ila 249 çalışanı ile perakende KOBİ’lerin uygulamalarına açık olan programı başlattı.

İlginizi Çekebilir

Deutsche Post, paket kutuları yerine Paketlere güveniyor

Deutsche Post DHL, ülke genelinde sahip olduğu Paketler ağına ve müşterilerin evlerine kurduğu teslimat robotları …

Bir cevap yazın