Pazartesi , 18 Şubat 2019
Anasayfa » E-Ticaret » Palletways Macaristan’da ağı başlatıyor

Palletways Macaristan’da ağı başlatıyor

Avrupa çapında 20 ülkeye dağılmış, ekspres paletlenmiş bir nakliye ağı olan Palletways Group, ağını daha da genişletti. Bağımsız nakliyat sağlayıcılarıyla birlikte Palletways, Macaristan’da yeni bir ağ kuracak.

Yeni ağ ile Palletways, Macaristan ile lojistik şirketinin bulunduğu Avrupa’daki tüm yirmi ülke arasında teslimatlar ve tahsilatlar sunabilir. Palletways, 11 üye ile başlayacak olan ağı oluşturmak için birkaç bağımsız taşımacılık sağlayıcıyı işe almıştır.

Göre Post & Parsel , üyelerden biri Cargostar olduğunu. Bu ulaşım sağlayıcısı Macaristan’da güçlü bir varlığa sahip ve zaten günde 400’den fazla palet taşıyor.

Domestica ve uluslararası lojistik hizmetleri

Palletways, Budapeşte şehrinin yakınında bulunan Biatorbagy’de merkezi bir merkez açacak. Buradan, lojistik şirketi ertesi gün teslimatı, ekonomi hizmeti, AM teslimatı, hepsi tam takip ve izleme dahil olmak üzere birçok yerli ve uluslararası hizmet sunacaktır.

Palletways Group CEO’su Luis Zubialde, bu yılın başlarında İsveç, Finlandiya ve Norveç’e genişlediğini belirterek, “Son birkaç ayPostNord ile ortaklaşa. Palletways Ağı için dört yeni ülkeye genişlediğimiz için son derece olumlu geçti” dedi.

‘Uluslararası servis bu yeni ağın hayati unsurudur’

“Bu, Palletways müşterileri ve üyeleri için Avrupa çapında daha fazla destinasyona ulaşabilecekleri harika bir fırsat sunuyor. Macaristan da hızla büyüyen bir pazardır. Dünyadaki 35’inci en büyük ihracatçı olarak, Macar ihracatının değeri Gayri Safi Yurtiçi Hasıla’nın yüzde 89’unu oluşturuyor. Uluslararası hizmetimiz bu yeni ağın önemli bir parçası olacak. ”

İlginizi Çekebilir

Auchan, Avrupa’da kasiyersiz Auchan Minute’u açtı

Fransız süpermarket zinciri Auchan, önümüzdeki ay Avrupa’da ilk kasiyersiz konseptini açacak. Kuzey Fransa’daki Nord bölümünde bir …

Bir cevap yazın