Perşembe , 25 Nisan 2019
Anasayfa » Global E-Ticaret » Altı şirket büyük lojistik şirketi EV Cargo kuruyor

Altı şirket büyük lojistik şirketi EV Cargo kuruyor

İngiltere’den altı lojistik şirketi, ülkenin en büyük özel lojistik şirketi olduğu söylenen yeni bir lojistik şirketi oluşturmak için birleşti. Yeni oluşturulan şirkete EV Kargo denir.

Yeni lojistik şirketi için fikir, özel sermaye şirketi EmergeVest’ten geliyor. 2013 yılından bu yana çeşitli lojistik şirketlerine yatırım yaptı: tedarik zinciri yazılım şirketi Adjuno, lojistik sağlayıcıları Allport Cargo Services ve CM Downton, yönetilen çözüm tedarikçisi Jigsaw, zaman kritik dağıtım uzmanı NFT ve palet distribütörü Palletforce.

EV Kargo

EmergeVest, şimdi bu altı oyuncudan “İngiltere’deki en büyük özel lojistik şirketi” olan EV Cargo’u yarattı. Tek bir kurumsal yapıyla, yeni varlık aşağıdaki dört segmentte faaliyet gösterecek: ekspres teslimat, global forwarding, lojistik ve teknoloji.

eDelivery , kombine kuruluşun 175 işletme merkezi, 830.000 metrekarelik depolama alanı ve toplam 20.000 teslimat aracı ile yıllık gelirde yaklaşık 963 milyon euroya sahip olacağını söyledi . EV Cargo, 2.200 kamyon sürücüsü dahil olmak üzere onlar için çalışan 5.000’den fazla insanı var.

‘İngiltere firmaları, işimiz global’

EV Cargo’nun kurucusu ve CEO’su Heath Zarin, “Bu altı firma kendi uzmanlık alanlarında sınıfının en iyisi ve onları bir araya getiriyor.” Diyor. “Ve bunlar Birleşik Krallık firmaları olsa da, işlerimiz 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. EV Cargo, insanlar, teknoloji, inovasyon ve sürdürülebilirlik ile desteklenen kritik görevlerde tedarik zinciri hizmetlerini sunma stratejimizi sürdürecektir. ”

İlginizi Çekebilir

Monoprix, Amazon’la ortaklığını genişletmek istiyor

Fransız süpermarket Monoprix, Amazon ile ortaklığını daha da genişletmek istiyor. İki şirket geçen yıl birlikte …

Bir cevap yazın