Pazartesi , 1 Mart 2021

B2B İşletmeler için BigCommerce yeni hizmetini başlattı.

BigCommerce, B2B için BigCommerce’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, ürünlerini çevrimiçi olarak satmak isteyen işletmeler arası perakendeciler için tasarlanmış bir yazılım paketidir. B2B için BigCommerce, toptancılara, üreticilere ve distribütörlere yöneliktir.

Yeni e-ticaret yazılım çözümü, Apruve, Brightpearl, Bundle B2B, Nextopia, PunchOut2Go ve ShipperHQ’nun B2B çözümleriyle ortaklık yapan BigCommerce’in bir sonucudur.

“Birlikte bu ortaklarla, B2B için BigCommerce daha geleneksel B2B dikey içinde faaliyet kurulan markalar için ölçeklenebilir, kurumsal düzeyde e-ticaret araçları ile yerli işlevlerini genişleten”, BigCommerce Maryann Bekkedahl yorumladı . Ona göre bu, şirketten şirkete ticaret tüccarlarını anlama taahhüdünü gösteriyor.

24 saat içinde ödeme alın
Apruve ile ortaklık kurarak, B2B için BigCommerce, satıcılarına alıcılarına net koşullar sunma ve 24 saat içinde ödeme alma imkanı sunabilir. Brightpearl’in yardımıyla, BigCommerce satıcıları artık işlemlerini otomatikleştirerek veri odaklı kararlar alabilirler.

Kurumsal düzeyde B2B fonksiyonları
Bundle B2B ile ortaklık, tüccarlara işletme düzeyinde B2B işlevleri sağlarken, Nextopia, B2B alıcılarına gerçek zamanlı olarak tüketici düzeyinde bir alışveriş deneyimi sunmak için makine öğrenmesini artırır.

Sipariş alımları ve nakliye ücretleri
İş Ortağı PunchOut2Go, B2B sipariş satın alımlarını otomatik hale getirir ve birçok e-tedarik entegrasyonunu destekler. Ve gönderi yönetim sisteminin entegrasyonu ShipperHQ, BigCommerce B2B bayilerine en karmaşık B2B gönderi zorluklarını aşma seçeneği sunar.

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın