Salı , 16 Temmuz 2019
Anasayfa » E-Ticaret » Bol.com: 2018’de 2,1 milyar € çevrimiçi satış

Bol.com: 2018’de 2,1 milyar € çevrimiçi satış

Hollandalı çevrimiçi perakendeci Bol.com, 2018’de 2,1 milyar avro net tüketici çevrimiçi satış bildirdi. Bu, Bol.com’un 1,6 milyar avroluk net tüketici satışları oluşturduğu 2017’deki duruma göre yüzde 31,25 artış.

Holding şirketi Ahold Delhaize, bu rakamları dördüncü çeyrek ve 2018 yılının tamamı için [ pdf ] işlem bülteninde sundu . Geçen yılın dördüncü çeyreğinde, çevrimiçi perakendeci, çevrimiçi satışlarının bir önceki yılın aynı dönemine göre% 32,3 oranında arttığını gördü. .

Bol.com Ortak Platformu

Bol.com, tüm yıl boyunca 2,1 milyar avro değerinde çevrimiçi satış yaptı. Bu rakam sadece Bol.com’un sattığı ürünlerin satışını değil aynı zamanda Bol.com Ortak Platformuna katılan dış satıcıların satışlarını da içermektedir. Bu grup, 1999’da çevrimiçi perakendeci olarak başlayan, ancak diğer perakendecilerin ürünlerini satmak için bir çevrimiçi pazar platformu haline gelen Bol.com’un büyümesini ve gelirini giderek daha fazla şekillendiriyor.

Bol.com’un dış satıcılara giderek daha fazla güvendiğini gösteren işaretlerden biri, ortak platformunun tamamen yeniden tasarlanmasıdır. Bu perakendecilere daha iyi hizmet verebilmek için Bol.com bunları diğer şirketlerden hizmetlerle birleştirir.

Belçika’da ortak perakendeciler için yeni ofis

In Belçika , Bol.com bile Belçikalı ortağı bir büro açacak. Yeni ofis bu Mayıs ayında açılmalı ve ürünlerini Bol.com İş Ortağı Platformu üzerinden satmak isteyen perakendecilere destek vermek ve tavsiyelerde bulunmak istiyor.

İlginizi Çekebilir

Macaristan’da 5.4 milyon online müşteri var

Yeni bir ankete göre, Macaristan’da neredeyse 5,4 milyon insan son on iki ayda en az …

Bir cevap yazın