Çarşamba , 1 Aralık 2021

Bol.com artık çevrimiçi içecek ve içki satıyor

Hollanda’nın en büyük online perakendecisi olan Bol.com, sonunda yiyecek ve içecek sektörüne girdi. E-ticaret devi şu anda web sitesi üzerinden şarap, özel yapım bira, şampanya, viski ve diğer likörleri satıyor.

Alkollü içeceklerin ve likörlerin çevrimiçi çeşitleri, hem harici satıcılardan hem de Ahold Delhaize’nin sahip olduğu Bol.com gibi bir içki satıcısı olan Gall & Gall’den geliyor. Bol.com, yiyecek ve içecek segmentine uyan bir ürün kategorisini ilk kez başlattı.

Yeni içilen içecek bölümü, şu anda 1.500 € ‘dan fazla tekil şişe, 1.52 €’ ya mal olan ve 2,000 avroya mal olan şarap şişelerine sahip. Ayrıca Bol.com ayrıca gözlük, soğutucu ve sürahi gibi aksesuarlar da sunuyor. Farklı içecek çeşitleri ve hediye ipuçları hakkında bilgi sayfaları sunarak müşterilere seçim yapma konusunda ilham vermek istiyor.

‘İçecek satmak bir uzmanlıktır’

CCO Margaret Versteden, “İçecek satmanın, yaş kontrolünün çok önemli olduğu dağıtım ve ürün çeşitliliği hakkında kapsamlı bilgi gerektiren bir uzmanlık olduğunu fark ediyoruz.” Diyor. “Bu yüzden bu lansmanda ağımızı kullanmayı ve belirli sayıda uzman ortakla birlikte çalışmayı seçtik. Ürün yelpazesini ve bilgilerini platformumuz aracılığıyla sunuyorlar ve stok ve teslimatla ilgileniyorlar. ”

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın