Çarşamba , 1 Aralık 2021

Bol.com, Delhaize süpermarketlerinde toplama noktalarını açtı

Hollandalı çevrimiçi perakendeci Bol.com, Belçika’daki alıcı noktaları ağını genişletiyor. Ahold Delhaize’nin sahibi olduğu şirket, Flanders’taki Delhaize süpermarketlerindeki yerleri açacak. Belçika’daki tüketiciler Bol.com siparişlerini Albert Heijn’in süpermarketlerinde alma seçeneğine zaten sahipti.

Yeni toplama noktaları elbette bir takım çalışmasıdır. 2016 yılında Ahold ve Delhaize Grubu’nun birleşmesinden oluşan Hollandalı büyük perakende perakende şirketi Ahold Delhaize, sadece süpermarket zincirleri Albert Heijn ve Delhaize’in yanı sıra çevrimiçi perakendeci Bol.com’a sahip değil. Grup şimdi bu üçünü her iki süpermarket zincirinde Bol.com toplama noktalarını açarak birleştiriyor.

Bol.com, Anvers’teki toplama noktalarıyla başladı

Bol.com, Anvers’teki Delhaize mağazalarındaki ilk toplama noktalarından başlayacak ve Flanders’daki konum sayısını yavaşça artıracak. Delhaize, yalnızca mağaza içi hizmetinin genişletildiğini ilan etmekle kalmadı, aynı zamanda önümüzdeki üç ila dört yıl içerisinde Belçika’da açılacak 300 fazladan bir mağaza daha olacağını açıkladı .

‘Albert Heijn Belçika’da kalmak için burada’

Albert Heijn ayrıca Flanders’te daha fazla mağaza olacağını açıkladı . Beklentiler, Hollanda süpermarket zincirinin önümüzdeki üç yıl içinde 30 ila 50 market açacağı. Haberlerde Albert Heijn’in Belçika’da daha uzun süre kalacağı söylentileri doğrulandı. Ahold Delhaize, Ahold Delhaize’nin iki süpermarket formülünün çok tamamlayıcı olduğunu ve Flanders’da kolayca birlikte bulunabileceğini söylüyor.

CEO Ahold Delhaize Europe and Indonesia, Wouter Kolk, “Üç büyük yerel marka bir araya geldiğinde, Belçika pazarında iki numaraya sahibiz ve Belçika müşterisinin kalbini kazanmak için benzersiz bir konumdayız” diyor. “İki güçlü süpermarket markasıyla büyümeyi ve bol.com ile büyük çevrimiçi fırsatları büyütme yolunda doğru yoldayız.”

Bu yılın ilk yarısında, Bol.com, ülkenin Hollanda ve Belçika’daki hızlı büyümesini desteklemek için Hollanda’daki yerine getirme merkezinin yüzey alanını iki katına çıkaracak.

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın