Perşembe , 25 Nisan 2019
Anasayfa » E-Ticaret » Clas Ohlson İngiltere ve Almanya’daki mağazaları kapatıyor

Clas Ohlson İngiltere ve Almanya’daki mağazaları kapatıyor

İsveçli mobilya ve hırdavat mağazası Clas Ohlson iş modelini değiştiriyor. Perakendeci sadece İngiltere ve Almanya’da çevrimiçi hale gelir ve böylece tüm fiziksel mağazalarını kapatır. Pekala, her şey, Reading’deki mağaza açık kalacaktır.

Perakende şirketi, işyerinin yeniden yapılandırılmasının bir parçası olarak, İngiltere’deki altı mağazasının beşini ve tüm Almanya’yı kapatacağını doğruladı. Manchester Evening News’in bildirdiğine göre , kapanış için henüz bir tarih belirlenmedi .

‘Okuma önemli bir yer’

Başlangıçta, Clas Ohlson Birleşik Krallık ve Almanya’daki tüm fiziksel mağazalarını kapatacağını açıkladı, ancak bir gün sonra Okuma dalının nasıl yaşayacağını açıkladı. İngiltere’nin ülke yöneticisi Jon Peacock’a göre, bu önemli bir lokasyondu ve dükkânı kapatma planları yoktu.

Ayrıca şirketin iki Batı Avrupa ülkesinde (neredeyse) online olduğunu söylediği için, bunun “bir parçası olmayı taahhüt ettikleri bir pazarda başarılı bir şekilde devam etmenin” en iyi yolu olduğunu düşündüklerini söyledi.

Son yıllarda, Clas Ohlson bir dijital dönüşüm planı üzerinde çalışıyor. “İnsanların tüm ürün yelpazemize erişebileceği çevrimiçi ortamın, müşterilerimizin bizimle alışveriş yapmayı nasıl sevdiği” açıkladı. “Bu yeniden düzenlenmiş odağımızla, tedarik zincirimizi ve lojistik kapasitemizi güçlendirerek ve mükemmel hizmet ve ürün çeşitliliğine odaklanarak müşterilerimiz için daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabileceğimize inanıyoruz.”

Alman online işi Clas Ohlson’un İngiltere üssünden yönetilecek ve işletilecek. “Gelecekte potansiyel yeni Avrupa pazarları ile birlikte.” Nordics’te, Clas Ohlson hala 227 fiziksel mağaza işletiyor.

İlginizi Çekebilir

B2B İşletmeler için BigCommerce yeni hizmetini başlattı.

BigCommerce, B2B için BigCommerce’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, ürünlerini çevrimiçi olarak satmak …

Bir cevap yazın