Perşembe , 25 Nisan 2019
Anasayfa » E-Ticaret » DHL Express, Danimarka’daki yeni merkeze yatırım yapıyor

DHL Express, Danimarka’daki yeni merkeze yatırım yapıyor

DHL Express, Danimarka’da Kopenhag Havalimanı’nda ortaya çıkacak yeni bir lojistik merkezi kuracak. Eğer merkez 2023’te gerçekleşmesi planlanan operasyonel hale gelirse, lojistik hizmetleri sağlayıcısı günde 24 saat, saatte yaklaşık 37.000 paket işleyebilecek.

Eşlik eden basın bülteninde , DHL Express en son teknolojiye sahip bir merkezden ve Danimarka ya da diğer İskandinav ülkelerinin herhangi birinde yaptığı en büyük yatırımdan bahsediyor. Merkezin, DHL Express’in Kuzey Avrupa’daki faaliyetlerinin hızını ve kalitesini önemli ölçüde arttırdığı söyleniyor.

Sınır ötesi e-ticarette güçlü büyüme
Genellikle, Danimarka’ya ve Danimarka’dan gelen paketler, DHL’in Almanya’daki (Leipzig) veya Birleşik Krallık’taki (East Midlands) merkezlerinden geçmektedir. Ancak Kopenhag Havalimanı’ndaki yeni merkez açıldığında, uçaklar hedeflerine daha doğrudan ve yol boyunca herhangi bir ilave duraklama olmadan ulaşabileceklerini söylüyor.

Danimarka’daki DHL Express Genel Müdürü Atli Einarsson’a göre, şirket sınır ötesi çevrimiçi ticaretlerinde güçlü bir büyüme bekliyor. “İlaç ve moda endüstrilerindeki imalat şirketleri de dahil olmak üzere müşterilerimizin büyümesine hazırlanıyoruz.”

Çin’den ve Çin’den parsel hacminin artması
Kopenhag Havaalanı’ndan CEO’dan Thomas Woldbye de haberlerden çok memnun. Hava taşımacılığının havaalanının Kuzey Avrupa için önemli bir merkez olarak kalmasının çok önemli olduğunu söyledi. “Çin gibi yerlerden gelen ve artan navlun hacmini işlemek için yüksek kaliteli hava taşımacılığı tesislerine olan talebin arttığını görebiliyoruz. Ayrıca, çevrimiçi alışverişlerini giderek daha fazla yapan tüketicilerin ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Bu gerçekten Danimarka ve bölge için harika bir haber . ”

İlginizi Çekebilir

B2B İşletmeler için BigCommerce yeni hizmetini başlattı.

BigCommerce, B2B için BigCommerce’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, ürünlerini çevrimiçi olarak satmak …

Bir cevap yazın