Salı , 16 Temmuz 2019
Anasayfa » E-Ticaret » Douglas moda işine giriyor

Douglas moda işine giriyor

Parfümeri zinciri Douglas, bir online pazar açarak online işini daha da genişletmek istiyor. Şirket parfümlere ve makyajlara bağlı kalmayacak, aynı zamanda bu platformda moda tekstil ürünlerini sunmak istiyor.

Douglas CEO’su Tina Mueller, Duesseldorf Wirtschaftspublizistischen Vereinigung’un gazetecilerin endüstri liderleriyle buluştuğu bir etkinlikte söylediği şey buydu. “Bu yıl kendi çevrimiçi pazarımızı açmak istiyoruz”, dedi. Douglas, yılın sonunda nasıl moda ya da aksesuarlar sunan ortakları da içerebileceğini açıkladı. “Güzel şeylere çok para harcayan müşterilerimiz var.”

Douglas: moda ve güzellik ürünleri
Bazıları için biraz şaşırtıcı bir hareket olabilir, moda satmaya başlayan parfüm zinciri Douglas. Fakat diğer yandan, bu Zalando’nın yaptığı değil, tam tersi mi? Moda şirketi şu anda İsveç ve Danimarka’da kendi güzellik ürünlerini satıyor , ardından Fransa, Belçika ve İtalya yakında takip edecek. Bunların hepsi müşterilerini yanlarında tutmak isteyen perakendeciler tarafından atılan adımlardır, çünkü bir elbise satın alan biri de ruj almakla ilgilenebilir.

Mueller anlamlı çevrimiçi Douglas’ın satışlarını artırmak istiyor, Reuters yazıyor . CEO, geçen yıl şirketin çevrimiçi gelirlerinin 423 milyon avro olduğunu ve bu yıl için yaklaşık yarım milyar avroya çıkması gerektiğini söyledi. Mevcut mali yılın ilk çeyreğinde, dijital iş yüzde 36,9 oranında artmıştır.

Avrupa çapında 21 ülkede çevrimdışı ve çevrimiçi olarak bulunma
Douglas, Avrupa genelinde 21 ülkede fiziksel mağazalara ve e-ticaret sitesi ne sahiptir. 2014 yılında Alman şirketi , gelecekte ürün yelpazesine erotik ürünler katacağını söyledi .

İlginizi Çekebilir

Macaristan’da 5.4 milyon online müşteri var

Yeni bir ankete göre, Macaristan’da neredeyse 5,4 milyon insan son on iki ayda en az …

Bir cevap yazın