Pazartesi , 18 Ekim 2021

E-ticaret devi pazar günü de ürün teslim edecek

Amazon.com-logo2Dünyaca ünlü eticaret şirketi Amazon, siparişleri artık pazar günleri de müşterilerine ulaştıracak. Amazon ile Amerikan Posta Servisi (USPS) arasından yapılan anlaşmaya göre New York ve Los Angeles bölgelerinde sipariş veren müşteriler pazar günleri de kargolarını alabilecek. Şimdilik iki bölgede başatılan hizmetin önümüzdeki yıl Dallas, Houston, New Orleans ve Phoenix gibi şehirlerle genişletilmesi hedefleniyor.

Amazon, yeni hizmeti için ekstra bir ücret talep etmeyecek. İnternet alışveriş sitesi, dünya genelinde ürünlerini hızlı yetiştirmek için yeni depolar yapmaya başladı. Şirketin dünya geneli operasyonlardan sorumlu Başkan Yardımcısı Dave Clark, şirketin büyümesinde hız, fiyat ve bol çeşit unsurları üzerinde çalıştıklarını ifade etti.Amazon, 5 bin kişi toptan satış merkezinde 2 bin kişi ise müşteri hizmetlerinde olmak üzere toplam 7 bin kişiye ek istihdam sağlayacağını duyurmuştu.

CİHAN – Zaman

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın