Çarşamba , 1 Aralık 2021

E-Ticaretin Sırları İçin İdeal Bir Rehber

Anıl Altaş’tan e-ticaretin sırları için ideal bir rehber…

İnternette satış mucizesi arayanlara

“E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi” genişletilmiş 2. baskısı ile

Dijital pazarlama ve e-ticaret konularında şirketlere danışmanlık yapan, seminerler ve eğitimler veren Anıl Altaş’ın E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi isimli kitabının güncellenmiş 2. baskısı MediaCat/Digitalage tarafından yayımlandı. Anıl Altaş kitabında internet üzerinden satış yapan şirketlerin başarı hikayelerine yer veriyor ve bu alanda başarılı olmanın sırlarını anlatıyor.

Anıl Altaş kitabında şirketlerin internet sayesinde satış yapmaya nasıl başlarım ve yeni oluşan satış hacmini nasıl arttırırım gibi temel sorularına yanıtlar veriyor.

Şirketler ve bireysel olarak satış yapmak isteyenler için ideal bir rehber

Temelde, herkesin kullanacağı çözümler birbirine benzer olmasına rağmen, sadece koşulacak hedefe ve ellerindeki bütçeye bağlı olarak, ürün ve hizmetlere özel, tablet çözümler sunan kitap, sadece eticaret yapanlar için değil, internette bilinirliğini arttırmak isteyen şirketler ile internette etkin satış yaparak paralel kariyer geliştirmek isteyenler için de özel ve ideal bir rehber niteliğinde.

İş dünyasından canlı örnekler

E-ticaret: Satışta Tsunami Etkisi adlı kitabında, eğitimlerine katılanların ilginç soruları ve yaklaşımlarına yer veren Anıl Altaş, kitabını pek çok canlı örnekle oluşturuyor. Bazısı, bir e-ticaret sitesinin en kolay ve ucuz yoldan nasıl kurulacağını merak ederken, bir başkası ise ürettiği yol boyasını veya trendy kırmızı ayakkabıları internet üzerinden ihraç etmenin yollarını arıyor. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Heykel Bölümü’nde senelerce ders vermiş, emekliliğinin baharında Silivri yakınlarında küçük bir köye yerleşmiş ve yaratıcı mesleğini internetle bütünleştirmek isteyen bir kadın akademisyen ise fotoğraflara bakarak yaptığı heykelleri internet üzerinden nasıl satacağının ve bunu hedef kitleye nasıl duyuracağının yanıtını bulmayı hedefliyor. Gerçek dünyadaki satış deneyimlerimizi online dünyaya nasıl yansıtacağımız konusunda çarpıcı ve gerçek örneklerle zenginleştirilen güncelleşmiş baskıda, arama motoru optimizasyonu, kullanılabilirlik, sosyal medya ve sosyal ticaret bölümleri de yer alıyor.

Kitabın akıcılığını sağlamak için, e-ticaret sektöründeki başarılı girişimcilerle röportajlar yapılmış ve ”Anıl’ın Notu” yorumlarıyla samimi ve içten bir hava yaratılmış. İnternetten etkin satış yapmak, sosyal medyayı e-ticaretle birleştirmek, mobil ticaret ve sosyal ticaretle gelen yenilikleri görmek isteyen herkes için ideal bir e-ticaret rehberi olan kitapta, ilk baskıyı okuyarak başarı hikayelerine imza atan şirketlerin ilginç hikayelerine de yer veriliyor.

İlginizi Çekebilir

Micolet, Avrupa çapında ikinci el moda satıyor

Micolet, kadınlar için ikinci el giysi satan yeni bir e-ticaret pazarıdır. Micolet ile ilgili ilginç olan …

Bir cevap yazın