Çarşamba , 1 Aralık 2021

Ee-Ticaret 28 Mart’ta Kobilerle Buluşuyor

Ülkemizde engelli vatandaşlarımızı iş hayatına kazandırma adına başlatılmış oldukça başarılı ee-Ticaret (engelsiz e-ticaret) projesi, 28 Martta İstanbul Ticaret Üniversitesi Kampüsü Prof. Dr. İsmail Özaslan Konferans Salonunda kobilerle buluşuyor.

Kalkınma Bakanlığı ve İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen, Türkiye Beyazay Derneği tarafından
yürütülen ve engellileri e-ticaret sektörüne kazandırma amacıyla hazırlanan projede 1 sene içerisinde 600 engelli vatandaşın e-ticaret sektörüne katılması hedeflendiriliyor.

E-ticaret eğitimini tamamlayan engellilerin istihdam edilmeleri için projeye destek veren ETİD (Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği) ile Türkiye Beyazay Derneği, kobiler için oldukça faydalı olabilecek yeni bir konferansa imza atıyorlar.

28 Mart Çarşamba günü saat 10:00-12:30 arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde düzenlenecek konferansın konusunun “E-ticaret’in kobiler için yarattığı yeni fırsatlar, e-ticaretin son dönemdeki gelişmeleri, işini internete taşımak isteyenler için e-ticaret” olduğunu belirten Türkiye Beyazay Derneği, konferansda e-ticaret sektörünün önde gelen firmalarından konuşmacıların değerli görüş ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklarını açıklıyor.

Engelli vatandaşlarımıza yep yeni bir ticaret bakış açısı kazandırarak, onlara iş umudu sağlamayı hedefleyen Türkiye Beyazay Derneği, kobiler ve engelli vatandaşlarımızı bir araya getirecek bu konferansta, e-ticaretin gelişmeleri, ticaret hayatına getirdiği yenilikler, işini internete taşımak isteyen kobiler için, işini internette büyüten kobilerden başarı hikayelerinin yer alacağını belirtiyor.

Beyazay Derneği Yönetim Kurulu Başkanının konuşması ile saat 10:00′da başlayacak olan konferansta Gittigidiyor.com Genel Müdürü Cenk Angın, son dönemde hisse satım haberleri ile gündemde olan Ebebek.com‘un Kurucusu ve aynı zamanda Genel Müdürü Halil Erdoğmuş ve Ejoya.com Kurucu Ortakları Ali Doğrusözlü ile Mert Doğrusözlü konuşmacı olarak yer alacaklar.

Tamamen ücretsiz gerçekleşecek olan konferansla ilgili daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

eticaretmag

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın