Cuma , 26 Nisan 2019
Anasayfa » E-Ticaret » İngiltere’de ve Almanya’da Amazon Storefronts lansmanı yapıldı

İngiltere’de ve Almanya’da Amazon Storefronts lansmanı yapıldı

Eticaret devi Amazon, en son web sitesini piyasaya sürdü: Amazon Storefronts. Bu, müşterilerin Amazon’da satış yapan küçük ve orta ölçekli işletmelerden alışveriş yapmaları ve videolar ve hikayeler aracılığıyla bunlarla ilgili daha fazla bilgi edinmeleri için yeni bir platform. Amazon Storefronts şu anda ABD, İngiltere ve Almanya’da aktif durumda.

Eticaret devi Amazon , yeni mağazayı müşterilere “küçük ve orta ölçekli işletmelerden kolay ve güvenilir bir Amazon deneyimi ile satın almanın kolay bir yolunu” sunmak için başlattığını söylüyor . Amazon Storefronts, ‘Okula Dönüş’, ‘Cadılar Bayramı’, ‘Evcil Hayvan Malzemeleri’ ve ‘Kitaplar’ gibi her tür kategoriden ürünler sunmaktadır.

Tek elden alışveriş deneyimi

Amazon Başkan Yardımcısı Nicholas Denissen, “Ülkenin dört bir yanındaki işletmelerden ilginç, yenilikçi ve yüksek kaliteli ürünler arayan müşteriler için özel, tek bir alışveriş deneyimi yarattık” dedi. “Amazon önce işletmeleri neredeyse yirmi yıl önce Amazon’da satmaya davet etti ve bugün, küçük ve orta ölçekli işletmeler Amazon’un geniş seçim ve müşterilere olan bağlılığının hayati bir parçası. Bu yeni mağazayla başarılarını savunuyoruz ”dedi.

Eticaret devi Amazon Storefronts ile müşteriler binlerce eşsiz ürüne göz atabilir, işletme sahipleri hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve Haftanın Storefront’unu görebilirler. Amazon versiyonlarının Alman versiyonu Amazon.co.uk/Storefronts adresinden, Alman versiyonu ise Amazon.de/Storefronts üzerinden ziyaret edilebilir .

İlginizi Çekebilir

B2B İşletmeler için BigCommerce yeni hizmetini başlattı.

BigCommerce, B2B için BigCommerce’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, ürünlerini çevrimiçi olarak satmak …

Bir cevap yazın