Çarşamba , 26 Şubat 2020
Anasayfa » E-Ticaret » Monoprix, Amazon’la ortaklığını genişletmek istiyor

Monoprix, Amazon’la ortaklığını genişletmek istiyor

Fransız süpermarket Monoprix, Amazon ile ortaklığını daha da genişletmek istiyor. İki şirket geçen yıl birlikte çalışmaya başladı, Amazon Amazon Now Now programı ile Fransa’da yiyecek tedarik etti.

Amazon , 2018 yılının Mart ayında Fransa’da yiyecek vermeye odaklanan bir projenin başlatıldığını duyurdu. Bunu, Monoprix ile ortaklık yaparak, ürünlerini Paris’teki müşterilerine Amazonlar teslim hizmeti yoluyla satmalarını sağlayarak mümkün kıldı. Bu başarılı lansmanın ardından Monoprix şimdi bu ortaklığı daha da genişletmek istiyor.

‘Amazon’la çıkmaya çalışıyorum’
Genel Müdür Regis Schultz bir konferansta yaptığı açıklamada, “Şu anda tüm Paris’i kapsıyoruz ve tek coğrafi kısıtlaması Monoprix mağazalarının varlığı olan Amazon’la başa çıkmak için çalışıyoruz” dedi. Holding Holding Casino Grubu CEO’su Jean-Charles Naouri, daha fazla ayrıntı vermese de, ortaklığın “bütçenin ne olduğunu” aştığını söyledi.

Monoprix ilk Amazon perakendecisini Amazon Prime Now ile satıyor
Geçen yılın Mart ayında, Monoprix, Amazon’un iki saatlik teslimat hizmeti Amazon Prime Now aracılığıyla ürünlerini satan ilk Fransız perakendeciydi. Şirket eylül ayına kadar Paris’in bazı bölgelerinde Amazon’un Prime Now abonelerine sipariş vermeye başladı.

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli Özellikle son yıllarda e-ticaret sitelerinin giderek artmasıyla tüketim alışkanlıklarında …

Bir cevap yazın