Salı , 21 Mayıs 2019
Anasayfa » Global E-Ticaret » MyToys, İsviçre’de alışveriş yapanların gümrük ücretlerini karşılıyor

MyToys, İsviçre’de alışveriş yapanların gümrük ücretlerini karşılıyor

MyToys Group, İsviçre’deki müşterileri için sipariş ve nakliye işlemini optimize ettikten sonra İsviçreli tüketicilerin çevrimiçi alışverişini kolaylaştırıyor. Swiss Post ile bir ortaklık yapan, Alman perakende şirketi İsviçreli müşterilerine daha kısa teslimat süreleri, daha basit bir iade süreci ve gümrük ücreti almamasını sağlıyor.

Çok kanallı oyuncak e-ticaret perakendecisi olan MyToys İsviçre’yi Avrupa Birliği’ne entegre ediyor. Çünkü geçen ayın sonundan beri, MyToys mağazasında alışveriş yapan İsviçre’li müşteriler artık gümrük ücretleri ödemek zorunda kalmıyor.

Swiss MyToys müşterileri için değişiklikler

İsviçre’de iyi bir konum kazanmak için, MyToys Swiss Post ile ortaklık kurdu. Sonuç: kısa teslimat süresi ve önemli ölçüde daha basit bir iade süreci,. MyToys artık iadeleri daha hızlı işleyebilecek, çünkü operasyonları artık İsviçre’de ele alınacaklar. Şu andan itibaren, İsviçreli müşteriler mağazada KDV ödeyebilir, gümrük ücretleri ise tamamen sıfırdır : MyToys Group gümrüklerin masraflarının tamamını üstlenir.

‘Avrupa’da tüketiciler rahatlık istiyor’

“Müşteri deneyimi en önemli satış argümanlarından biridir. Avrupa’daki tüketiciler her zaman ve her yerde kolaylık isterler ”diyor MyToys’un kurucusu Oliver Lederle. “Yeni ortağımızla birlikte, İsviçre’deki sipariş ve teslimat süreçlerimizin optimizasyonu ile daha da güvenli bir alışveriş deneyimi sunmak için yoğun bir şekilde çaba sarf ettik.”

İlginizi Çekebilir

İsveç’in iDeal’i 30 yeni pazara açıldı

İsveç’in iDeal’i bu yıl gelirini iki katına çıkarmayı bekliyor ve şu anda e-ticaret işlemlerine çok yatırım yapıyor. …

Bir cevap yazın