Cuma , 26 Nisan 2019
Anasayfa » E-Ticaret » PayPal’ın Akıllı Ödeme Düğmeleri Avrupa’da kullanıma sunuldu

PayPal’ın Akıllı Ödeme Düğmeleri Avrupa’da kullanıma sunuldu

Paypal, tüketicilere üç ay önce nasıl ödeme yapabilecekleri konusunda daha fazla seçenek sunmak için Akıllı Ödeme Düğmeleri ile PayPal Checkout’u tanıttı. Şimdi, uluslararası ödeme şirketi bu ödeme butonlarını Avrupa’da başlattı.

Akıllı Ödeme Düğmeleri ile PayPal Checkout ile, tüketiciler kullanmak istedikleri ödeme yöntemini seçebilir. Ödeme, PayPal, Venmo ve PayPal Kredisi dahil olmak üzere, ödeme sırasında en alakalı ödeme yöntemlerini dinamik olarak gösterir. Ancak şimdi Avrupa’da, yerel alternatif ödeme yöntemlerini de gösterecek.

Yerel alternatif ödeme yöntemleri
Örneğin , Hollanda’da yerel müşteriler için iDeal, Belçika Bancontact gösterilecek. Ve İtalya’daki müşteriler için MyBank , Almanya’daki müşteriler için Giropay ve Avusturya’daki müşteriler için EPS var.

Avrupa’da söz konusu pazarlarda müşterilere sınır ötesi şirketler, artık müşterinin konumuna bağlı olarak ilgili yerel cüzdanları dinamik olarak sunabilmektedir. PayPal, yakın gelecekte ekstra yerel ödeme yöntemleri sunmayı beklediğini açıkladı.

PayPal Ödeme

İlginizi Çekebilir

B2B İşletmeler için BigCommerce yeni hizmetini başlattı.

BigCommerce, B2B için BigCommerce’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Adından da anlaşılacağı gibi, ürünlerini çevrimiçi olarak satmak …

Bir cevap yazın