Salı , 21 Mayıs 2019
Anasayfa » E-Ticaret » Pazarcılar E-Ticarete Başladı.

Pazarcılar E-Ticarete Başladı.

İstanbul Pazarcılar Esnaf Odasına bağlı esnaf; Yeşilköy, Levent ve Göktürk halk pazarlarında elektronik ortamda gelen (Watshapp mesajı) talepleri eve ücretsiz teslim ediyor..

Teknoloji semt pazarına indi. Ekonominin en sıcak ve en içten yeri olan mahalle pazarları teknoloji üzerinden gelen talepleri eve ücretsiz teslim etmeye başladı. Konu ile ilgili olarak İstanbul Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Mesut Şengün, “Teknoloji hayatımızın her alanında mevcut. Pazarcı esnafı da gelişen bu durumdan yararlanmaya başladı.

Yeşilköy, Göktürk ve Levent pazarında tezgah açan bazı esnafımız kurdukları watshapp hattı üzerinden müşterinin talebini alıp, ücretsiz olarak eve teslim ediyorlar. İlerleyen süreçte belki de hazırlanacak bir aplikasyon ile İstanbul pazarları halkımıza bir tuş kadar yakın olacaktır” dedi.

İstanbul Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Faik Yılmaz, “Birlik olarak esnafımızın teknoloji ile buluşmasının yanındayız. Onlara her tür desteği vermekteyiz. Bu yönde de bir çok projeyi başlatma aşamasındayız. Ekim ayında 3D yazıcıların kullanacağı Tasarım Okulu projemiz bunlardandır sadece birisidir” dedi.

İlginizi Çekebilir

İsveç’in iDeal’i 30 yeni pazara açıldı

İsveç’in iDeal’i bu yıl gelirini iki katına çıkarmayı bekliyor ve şu anda e-ticaret işlemlerine çok yatırım yapıyor. …

Bir cevap yazın