Pazartesi , 24 Ocak 2022

PlatinMarket “GO” paket yayınlandı!

PlatinMarket “GO” paket yayınlandı!

Sektörde +1700 müşteriye hizmet veren PlatinBOX firması ara segmentte hitap eden Go versiyonunu yayınladı. Sektörde 8 yıllık tecrübesi olan firma E-Ticaret’e başlarken bütçesi düşük olan KOBİ ve girişimcileri hedeflemekte. Böylece GO Paket E-Ticaret’e girerken oluşan maliyetleri minimuma indirmeyi planlıyor.

Go paket ile sanal pos özelliği bulunmamasına karşın tüm genel geçer kabul görmüş ödeme altyapıları mevcut. Son dönemin yükselen ödeme trendlerinden olan Mobil Ödeme ve Paypal ile ödeme desteği paketin özellikleri arasında. Ayrıca kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı ile ödeme, havale ile ödeme gibi alternatif ödeme yöntemleri de Go paket ile gelen özellikler arasında. Go paketin rakipleri arasından sıyrılmasını sağlayan bir diğer özelliği ise SSL sertifikasının bulunması. Google gizlilik politikalarını değiştirmesinin ardından, Adwords yapısında da pek çok değişiklikte bulundu. Üye olma sayfası, ödeme sayfalarının tamamı SSL güvenliği altına alınmış. Böylelikle Adwords reklamları konusunda herhangi bir engelle karşılaşmıyorsunuz. Ayrıca GO paketin öne çıkan en önemli detaylarından biri de yazılım ile birlikte sunulan E-ticaret danışmanlık hizmetleri olarak görünüyor. Paketi satın almanızın ardından teknik destek ve satış sonrası hizmetlerinde devam etmesi kullanıcılar açısından sektöre yeni girecek kullanıcılara bu konuda önderlik edecek gibi görünüyor.

PlatinMarket Satış Müdürü Fatih BALKAN’ın yaptığı açıklamada paket fiyatının 399$ olarak ücretlendirdiklerini belirtildi. Türkiye’de E-Ticaret oranının geçen yıla göre %200 piyasa hacmi büyümesini beklediklerini belirten BALKAN, aynı oranda E-Ticaret’e girmeyi planlayan KOBİ’lere büyük bir kolaylık sağladıklarını söylüyor. E-Ticaret’e girmekte kararsız olan KOBİ’ler için de 14 gün ücretsiz deneme imkanı verdiklerini belirtti.

PlatinMarket ’in son sürümü olan Reform versiyona olan güvenleri sebebiyle, memnun kalmayan kullanıcılarına 30 gün içerisinde ödedikleri bedeli iade etmeyi garanti ediyor.

Doğru yazılım ve uygun ücretle E-Ticaret’e başlamak isteyen tüm KOBİ’lere hizmet vermek için hazır olduklarının altını çiziyor.

Detaylı bilgi için ; www.platinmarket.com 

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın