Salı , 21 Mayıs 2019
Anasayfa » E-Ticaret » PlatinMarket’ten Premium E-Ticaret Paketi

PlatinMarket’ten Premium E-Ticaret Paketi

PlatinMarket Premium Paket içerisinde mobil arayüzlere uygun tema ile birlikte kurulur. Bu sayede kullanıcılarınıza çoklu ortam ve cross-browser deneyimini yaşatmış olursunuz.

Logsist PlatinBOX tarafından geliştirilen ve PlatinMarket e-ticaret sistemine destek olarak yapılandırılmış bir Canlı Destek Sistemidir. Logasist, güvenin önem kazadığı e-ticarette vazgeçilmeziniz olacak.

Premium e-ticaret paketimiz ile şablon sistemlere benzeme endişeniz ortadan kalkacak. Sizin için tasarlanacak olan e-ticaret konsept teması ile e-ticarete bir adım önden başlayın.

E-ticaret yatırımınız için ihtiyacını olan tek şey Premium Paket. Premium paket ile online fatura yazma modülüne sahip olabilir böylece muhasebe ve takip sorunlarından kurtulabilirsiniz.

PlatinMarket e-ticaret tamamı firmamıza ait bulut sunucu çözümleri ile desteklenmektedir. Bu sayede verileriniz güncel, hızlı ve güvenli olarak online ortama taşınmaktadır.

E-ticaret fikrinizi bizimle paylaşın bizde size 9 yıllık tecrübemizle fikrinizi olgunlaştırma, farklılaştırma ve büyütme seçenekleri sunalım. E-ticarete yabancı olma kavramını bizimle unutacaksınız.

Tedarikçi entegrasyon çözümlerimiz arasından seçebileceğiniz 5 XML ile binlerce ürünü sisteminize birkaç dakikada ekleyebilirsiniz. ( 5 XML üzerinde yapılacak talepler ekstra ücetlendirilecektir! )

Kotalara meydan okuyun! Premium e-ticaret bugüne kadar verilmiş en yüksek bandwithi size sunuyor. Trafik konusunu dert etmeyin, sizin işiniz e-ticaret.

İlginizi Çekebilir

İsveç’in iDeal’i 30 yeni pazara açıldı

İsveç’in iDeal’i bu yıl gelirini iki katına çıkarmayı bekliyor ve şu anda e-ticaret işlemlerine çok yatırım yapıyor. …

Bir cevap yazın