Pazartesi , 1 Mart 2021

Shop Apotheke e-ticaret projesini başlatacak

Shop Apotheke, bu yıl 540 milyon avrodan 700 milyon avroya çıkmayı hedefliyor. Çevrimiçi eczane, büyük bir satın alma olmadan bunu başarmak istiyor, ancak bir çevrimiçi pazar oluşturmak istiyor.

hop Apotheke, bir e-ticaret pazar açmaya veya bir pazar haline getirmeye karar vermiş olan ilk e-ticaret şirketi oldu. Görünüşe göre, çevrimiçi perakendeciler, kendi ürünlerini satmak için artık yeterli olmadığı, ancak diğer perakendecilerin ürünlerinin de çevrimiçi mağazaya dahil edilmesi gerektiği sonucuna varmışlardır.

‘Sağlıklı büyümeye yatırım’
Shop Apotheke, pazar planlarını mali tablolarda açıkladı [ pdf ]. Bir sayfada, şirket sağlıklı büyümeye nasıl yatırım yapmak istediğini yazıyor. “Güçlü organik müşteri büyümesi, yaşlanan bir popülasyondaki çevrimiçi penetrasyon ve ilaç ihtiyacının arttırılmasıyla destekleniyor” diye yazıyor. Ve: “Büyümemizi daha da artırmak için satın alımların başarılı bir şekilde entegrasyonu ile (Farmaline, Europa Apotheek, nu3) kanıtlanmış birleşme ve satın alma kayıt rekoru”

Almanya’da pazar lansmanı için hazırlanıyor
Bu sayfada, şirketin Almanya’da bir çevrimiçi pazarın kurulmasına hazır olduğunu ve diğer pazarların da takip edeceğini açıkladı.

Geçen yıl, şirketin geliri yüzde 60 artarak 284 milyon avroya yükseldi . Bu kısmen 2017 Eylül’de Europa Apotheek’in devralınmasından kaynaklanıyordu .

İlginizi Çekebilir

İnternetten Alışveriş Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Günümüzde her işimizi internet ve bilgisayarlar üzerinden yapmaya başladık. Durum böyle olunca alışverişlerimizi de artık …

Bir cevap yazın