Perşembe , 25 Nisan 2019
Anasayfa » Global E-Ticaret » Shopify Tictail’i satın aldı

Shopify Tictail’i satın aldı

E-ticaret yazılım sağlayıcısı Shopify, İsveçli işletmeye alma Tictail’i satın aldı. Tictail kullanan tüccarlar giriş yapmaya çalıştığında ve Shopify’a katılan e-ticaret platformu hakkında bir mesaj aldığında haberler doğrulandı.

Tictail kullanarak çevrimiçi perakendeciler önümüzdeki yılın Nisan ayına kadar Shopify kendi mağaza taşıyabilecek. Bu tarihten sonra Tictail platformu artık kullanılmayacak.

‘Tekliflerini tamamlayacak satın alma’

“Tictail’in Shopify’a katıldığı haberleri paylaşmaktan gerçekten heyecan duyuyoruz! Shopify kurumsal satın almalar hakkında yorum yapmazken, şirketlere belirli yetenekleri ya da teknolojileri sunarak mevcut tekliflerini tamamlamak ve geliştirmek için düzenli olarak şirket satın almaları yapmaktadır.

‘Bana ateş satışı gibi gözüküyor’

Teknoloji web sitesi, Shopify’ın satın alma işleminin, Tictail’in kurucuları ve yatırımcıları için tercih edilen sonuç olmadığını düşünüyor. “Ne Tictail veya Shopify, tarafından birleşme hakkında resmi bir açıklama yayınlanmadı, finansal anlaşma bilgisini açıklamayız. Tech.eu’nun yazı işleri müdürü Robin Wauters, “Kesinlikle tüm hisselerin satışına benziyor” diyor.

Tictail hakkında

Tictail, 2012 yılında İsveç’te kuruldu ve kullanıcıların giyim, ev dekorasyonu ve sanat için alışveriş yapmalarını sağlayan bir pazar yeri sunuyor. Pazar yeri, dünyanın dört bir yanındaki internet mağazalarını çalıştırmak için Tictail’in e-ticaret yazılımını kullanan küçük işletmeler tarafından oluşturuldu. Devreye alma, son birkaç yıl içinde yaklaşık 29 milyon avro kaynak sağladı.

İlginizi Çekebilir

Monoprix, Amazon’la ortaklığını genişletmek istiyor

Fransız süpermarket Monoprix, Amazon ile ortaklığını daha da genişletmek istiyor. İki şirket geçen yıl birlikte …

Bir cevap yazın